October 18, 2021

Nepal 1st Online News

नेपाली चलचित्र क्षेत्रकी चर्चित अभिनेत्री रेखा थापाको आज जन्मदिन

नेपाली चलचित्र क्षेत्रकी चर्चित अभिनेत्री रेखा थापाको
आज जन्मदिन परेको छ ।उनी वि सं २०३९ भाद्र ५ गते मोरङमा जन्मिएकी हुन् । अबदेखि रेखा थापा ३९ वर्षमा लागेकी छिन् । जन्मदिनको अवसरमा उनलाई आज शुभकामनाको ओइरो लागेको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

मोरङ जिल्लाको सलकपुर, जुन सुनसरीको इटहरीभन्दा १० किलोमिटर पूर्वमा पर्छ, स्थानीय तहको पुनर्संरचना हुँदा सुन्दर–दुलारी नगरपालिका र कोशी–हरैँचा नगरपालिका मिलेर अहिले सुन्दर–हरैँचा नगरपालिका भएको छ, त्यही ठाउँमा बुबा प्रेम थापा र आमा सरस्वती थापाका ५ सन्तानमध्ये कान्छी छोरीका रूपमा जन्मिएकी हुन् रेखा चलचित्र हिरोबाट नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा प्रबेश गरेकी रेखाले हालसम्म धेरै चलचित्रमा अभिनय गरिसकेकी छिन् ।

नेपाली रजतपटमा केही वर्ष ‘नम्बर वान हिरोईन’ को उपाधी कब्जा गर्न सफल रेखालाई बाठी केटि पनि भन्छन् । बिराटनगरमा जन्मेकी रेखा नेपाली फिल्ममा प्रवेश गरेको डेढ दशक बढि भयो ।एसएलसी दिएर घुम्न आउँदा हिरोईन डेढ दशकअघि एसएलसी दिएर घुम्नका लागि काठमाडौ आएकी थिईन्। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.