October 26, 2021

Nepal 1st Online News

दुलहीको उत्तजना ले एकै रातमा दुलहालाई पुरायो अस्पताल। दुलहा भन्छन उनी धेरै …….

भारतीय समाज मा, विवाह को सम्बन्ध विश्वास को एक धेरै मा निर्णय गरीन्छ। यो विश्वास गरिन्छ कि एक पटक यो सम्बन्ध स्थापित भएपछि, यो सात जन्म सम्म रहन्छ। यही कारण हो कि आमाबाबुले आफ्ना छोराछोरीलाई विवाह गर्नु अघि धेरै अनुसन्धान गर्छन्,तर धेरै पटक, लाखौं प्रयास पछि पनि, उनीहरु यस सम्बन्धमा धोका दिन्छन्, जसको कारण मानिसहरुको बिश्वास टुट्छ।

हो, आजकल विवाह को सम्बन्ध धेरै छानबिन संग निर्णय गर्नु पर्छ, तर जब एक यो मा धोका हुन्छ, यो थाहा छैन। यस्तै एउटा घटना उत्तर प्रदेशबाट प्रकाशमा आएको छ।आमाबाबुले आफ्नो बच्चालाई ठूलो धूमधाम संग बिहे गर्छन्, त्यसैले यदि विवाह पछि उनीहरुलाई थाहा छ कि उनीहरुको बच्चालाई धोका दिईएको छ, तब मामला पूरै जटिल हुन्छ। यस्तै केही उत्तर प्रदेशको शिकोहाबाद पुलिस स्टेशनको अरोन्जका निवासी धर्मेन्द्रसँग भएको हो।

धर्मेन्द्रले धेरै धूमधामले बिहे गरे, तर विवाहको पहिलो रात दुलही दुलहा सहित सबैलाई अस्पताल पुरायो। अहँ, दुलहीले कसैलाई मारपित गरेनन। तर उनको शोषणको कारण, सम्पूर्ण परिवार अस्पताल पुग्यो।दुलाहाको परिवार यो विवाह संग धेरै खुसी थिए। विवाह को समयमा, दुबै परिवार मा सबै सम्बन्ध धेरै राम्रो थियो। यसै कारणले उनीहरु दुबैले एक अर्कालाई शंका गर्नु उचित ठानेनन् र तुरुन्तै बिहे गरे।

जब दुलही विवाह पछि घर आए, उनको परिवारका सदस्यहरु उनको सम्मान गरे। दुलही को रिसेप्शन पनि धेरै चर्को गरीएको थियो, जसको कारण लुटेरा दुलही को मन अझ धेरै हल्लाएको थियो।विवाह पछि दुलहीको घरबाट जे मिठाई आयको थीयो, त्यसमा ड्रग्स मिसाइएको थियो, ताकि मानिसहरु यसलाई खाए पछि तुरुन्तै बेहोश भय र त्यसपछि दुलही आफ्नो काम गरेर भागी।

त्योदुलहीलाई लुटेरा दुलही भनिन्छ।सबैलाई बेहोश बनाएपछि, त्यो दुलही सबै गहना संग घर बाट भागी त्यसपछि मामला यति बढ्यो कि उनी पुलिस स्टेशन सम्म पुगिन्। यो मात्र हैन, दुलहा को सम्पूर्ण परिवार पूरै स्तब्ध छ, किनकि दुलही सबै सामान लिएर भागी।

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.