दु’खद खबर, सोमबारे ब्र’त बसेकी २६ वर्षीया सन्तोशी बोहोराको ट्र’कले लियो ज्या’न”

साउन ३२, २०७८ सोमबार 171

दु’खद खबर, सोमबारे ब्र’त बसेकी २६ वर्षीया सन्तोशी बोहोराको ट्र’कले लियो ज्या’न”

कैलालीमा साउन महिनाको सोमबारे ब्रत बसेकी २६ वर्षीया सन्तोशी बोहोराको ट्रकको ठ’क्करबाट स्कुटर चालक लम्कीचुहा नगरपालिका वडा नम्बर ६ की २६ वर्षीया सन्तोशी बो’होराको मृ’त्यु भएको थियो गत वर्ष साउन १२ गते साउने सोमबारे ब्रत बसेकी २६ वर्षीया सन्तोशी,,कैलालीमा ट्रकले स्कुटरलाई ठ’क्कर दि’दा युवतीको मृ’त्यु भएको छ। पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तरगत जिल्लाको बौनियामा ना ६ ख ३३४० नम्बरको ट्रकले

से ६ प ७१८१ नम्ब’रको स्कु’टरलाई ठ’क्कर दिदा स्कुटर चालक लम्कीचुहा नगरपालिका वडा नम्बर ६ की २६ वर्षीया सन्तोशी बो’होराको मृ’त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ। ट्रक र चालक सुर्यराज चौधरीलाई प्रहरीले नि’यन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्