रिन लागेरकोले १८ मोडलेको बाईक मात्र रु १ लाख ९ हजारमा किन्नेले सम्पर्क गर्नुहोला

साउन ३१, २०७८ आइतबार 159

रिन लागेरकोले १८ मोडलेको बाईक मात्र रु १ लाख ९ हजारमा किन्नेले सम्पर्क गर्नुहोला

दाङ तुल्सिपुरमा दाङ सेकेन्हेन्ड बाईक रिकन्डिसन मा तु १८मोडल को रिन लागेर बिक्रीमा छ मुल्य रु १लाख ९ हजार मात्र रहेको छ दाङ्को पाठ पुरजा यकदम राम्रो छ ठिक छन सबै मिलेको छ र यकदम राम्रो छ ईचा हुनेले लिदा हुन्छ ।हामी सग सेकेन्ड हेन्ड बाईक ९० हजार देखि लगेर ५ लाख सम्म का पाईन्छ र बेक्रे राम्रो छ र बाईक २०० सि.सि को पाटपुर्जा खोलेको छैन ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

र बेरेक राम्रो र डबल डिस छ बाईक य वान हो अपिस जाने आउने मात्र हो।दाङ आउनुहोस हाम्रो रिकन्डिसन मा यक पटक छिरेर जानुहोस यकद राम्रो राम्रो बाईक हरु पाईन्छ र साटफेर गर्ने नि मिल्छ । दन्नेबाद दाङ सेकेन्ड बाईक रिकन्डिसन सेन्ट ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

प्रतिकृया दिनुहोस्