ब्वाइफ़्रेण्डले गर्लफ्रेन्डको के ‘चा’ट्छ’ ? हेर्नुस युवतीहरुको जवाफले हसाएरै मुर्छा पर्ने भिडियो

साउन ३१, २०७८ आइतबार 94

ब्वाइफ़्रेण्डले गर्लफ्रेन्डको के ‘चा’ट्छ’ ? हेर्नुस युवतीहरुको जवाफले हसाएरै मुर्छा पर्ने भिडियो

काठमाडौ । अझै पनि नेपालका अधिकांश जिल्लामा ‘ल’क’डा’उ’न’ र ‘नि’षे’ध’ज्ञा ‘जारी छ र बिस्तारै पनि खुल्दै गएको छ | काठमाडौ लगायत जिल्लामा अहिले बिस्तारै लक्डाउन पनि खुलिरहेको छ, मानिसहरु सदा जसरि काम काजहरु गरिरहेका छन्।

जसोतसो खुशी, सुखी र स्वस्थ भएर बाच्ने प्रयासमा छन सबै नेपालीहरु र साथमा बिश्वनै आक्रान्त त बनिरहेकै छ ।यसै बिच आज हामी यो यो समयमा तपाईलाई बोर फिल नहोस भनेर नया केही रोमान्चक भिडियो लिएर आएका छौ, जहा २ जना युवतीस“ग हामीले फन्नी र दिमाग घुमाउने खाले प्रश्न गरेका छौ ।

पेसाले मोड्लिङ्गमा जमिरहेका यी युवतीहरुलाइ हाम्रो प्रश्नले अक्कबक्का मात्र हैन छक्क पनि पारिरहेको छ | यो भिडियो हेरेर तपाई पनि मनोरन्ज लिन सक्नुहुन्छ । २ युवतीस“ग गरिएका यि प्रश्नले हासोको फोहोरा छुटेका छ हेरेर मनपरे सेयर गर्नुहोला

प्रतिकृया दिनुहोस्