यी युवतीको भिडियो ब,न्यो भाइरल, कमेन्टमा युवाले भने १६/१७ वर्षमा यस्तै हुन्छ नानी (भिडियो सहित)

कार्तिक ११, २०७८ बिहिबार 152

यी युवतीको भिडियो ब,न्यो भाइरल, कमेन्टमा युवाले भने १६/१७ वर्षमा यस्तै हुन्छ नानी (भिडियो सहित)

सामाजिक सञ्जालमा युवा`युवतीहरुको क्रेज बढ्दो छ । आ फ्ना दैनिक जीवनमा भएका हुने गरेका घ,टना तथा विचार पोख्ने गतिलो माध्यम सामाजिक सञ्जाल बनेको छ ।पछिल्लो समय टिक टक युवा हरु माझ लोकप्रि`य बनेको छ । के युवा के केटा केटी के वृद्धा सबै जना टिक टक भिडियो बना उन लोभिएका छन् । कतिले त टिक

सामाजिक सञ्जालमा युवा`युवतीहरुको क्रेज बढ्दो छ । आ फ्ना दैनिक जीवनमा भएका हुने गरेका घ,टना तथा विचार पोख्ने गतिलो माध्यम सामाजिक सञ्जाल बनेको छ ।पछिल्लो समय टिक टक युवा हरु माझ लोकप्रि`य बनेको छ । के युवा के केटा केटी के वृद्धा सबै जना टिक टक भिडियो बना उन लोभिएका छन् । कतिले त टिक टक मार्फत नै आ फ्नो करियर लाई फिल्मी क्षेत्र तथा मोडलिङ मा स्थापित समे त गरेका छन् ।

यस्ता प्ल्याट फर्म मा राखिए`का कुन भिडियो कुन समयमा चर्चित हुन्छन् स्वयं सर्जक लाई समेत भेउ हुँदैन । टिकटक मा हालिएका कतिपय भिडियो हरु अन्य सामा`जिक सञ्जालमा भाइ`रल बनिरहेका हुन्छन् ।यहाँ देखिने भिडियोमा एक युवतीले नेपाली र्याप गीतमा लि प्सिङ गरेकी छिन् । उनले जुन गीत मा अभिनय गरेकी छिन् जुन गीत का शब्द अ,पाच्य छन् ।

विवा’हमा बेहुलाले बेहुली’लाई सिन्दूर हाल्दा’हाल्दै प्रह’री आएर बालविवाह भएको भन्दै विवाह रोकि’दिएपछि रि’साएका बेहुलाले बेहुलीकी बहिनीकै अप हर’ण गरेका छन् ।पु’लिसले नाबालिग किशोरीको विवाह रोक्नुका साथै अ-पहरित बालिकाको पनि उद्धा’र गरेको छ । अपह:रणमा सहयोग गर्ने बेहुलाकी आफन्त एक महिलालाई पुलिसले प’क्राउ गरेको छ । अप’हरणकारी बेहुला भने फरा’र भएका छन् । *** याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

भारतको मध्य प्रदे’शको मुरैना जिल्ला अन्तर्गत पोरसा थाना क्षेत्रमा दलित नाबालिग किशोरीको विवा’ह हुँदै गरेको सूचना पाएपछि सक्रिय पुलि’स र महिला तथा बाल’विकास विभागले किशोरीको उद्धा’र गरेका हुन् ।परिवारलाई सम्झाइ बुझाइ गरेर किशोरी लाई पुलिस थाना ल्याइएको थियो । तर, यो वि’वादका बीचमा बेहुलाले बेहुलीको सि’उँदोमा सिन्दूर हालिदिए । पुलि:स र प्रशासनले स्वास्थ्य परीक्षण गराएर किशोरी लाई मुरैनाको वन स्टप सेन्टरमा राखेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्