यिनै हुन् सुरेश तामाङ र ऋषि भट्ट जस्ले महिलालाई होटलमा लगेर….

कार्तिक १०, २०७८ बुधबार 107

यिनै हुन् सुरेश तामाङ र ऋषि भट्ट जस्ले महिलालाई होटलमा लगेर….

महिलालाई यौ’ ‘न व्यवसायमा लगाएको आरोपमा प्रहरीले पोखराबाट दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ। पक्राउ पर्नेमा पोखरा महानगरपालिका–१७ बिरौटाका ४२ वर्षीय सुरेश तामाङ र बारा कोल्बी नगरपालिका–१ कोल्बी का २६ वर्षीय ऋषि भट्ट छन्।

उनीहरुमाथि प्रहरीले मा’न’व बे’चबि’खन तथा ओ’सार’प’सारमा सं’लग्न रहेको अभियोगमा मुद्दा चलाएको छ। तामाङ र भट्टले एक महिलालाई काम लगाइदिन्छु भन्दै पोखरा महानगरपालिका–६ लेकसाईडस्थित होटल ड्रिमल्याण्डमा पुर्‍याएको प्रहरीले जनाएको छ। त्यहाँ उनीहरुमाथि यौ’ ‘न शो’ष’ण भइरहेको थियो। ती महिलामाथि ड’र, त्रा’स तथा प्र’लोभन दिई दिनहुँ यौ’ ‘न शो’ष’ण तथा या’त’ना दिने गरिएको थियो।

पीडित महिलाले प्रहरीमा गो’प्य उ’जुरी गरेपछि वडा प्रहरी कार्यालय बैदाम पोखराबाट खटिएको प्रहरीले उनलाईहरुलाई पी’डित महिलालाई मनोपरामर्श गरी आफन्तको जिम्मा लगाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले जनाएको छ।आ’रोपीमाथि मा’न’व बे’चबि’खन तथा ओ’सा’रप’सार शीर्षकमा जिल्ला अदालत कास्कीबाट १० दिन म्याद लिएर प्रहरी अनुसन्धान थालेको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्