आषिश जो कहिलै सेकेन्ड भएनन् …जो बाजेको मृ’त्युको १५ दिनमै भगवानको प्यारो भए

कार्तिक १०, २०७८ बुधबार 106

आषिश जो कहिलै सेकेन्ड भएनन् …जो बाजेको मृ’त्युको १५ दिनमै भगवानको प्यारो भए

तुलसीपुर। सल्यानको बागचौर नगरपालिका वडा नं. १ का १७ बर्षीय आषिश बस्नेतको आइतबार बिहान दाङको तुलसीपुर तर्फ आउँदै गर्दा सवारी दू’र्घटनामा परि मृ’त्यु भयो ।राप्ती राजमार्ग अन्तरगत सल्यानको थारमारे बाट दाङको तुलसीपुर तर्फ आउँदे गरेको भे १ च १८९० नम्बरको डबल क्याप जीप कपुरकोट गाउँपालिका वडा नं. ३ मुलपानी नजिक बिहान पौने ८ बजेतिर दु’र्घटनामा पर्दा बस्नेतका सहोदर भाइ १४ बर्षीय आयुशसहित ६ जना घा’इते भए ।

आयुशको अवस्था सामन्ने रहेको प्रहरीले जनाएको छ । तर, ग’म्भीर घा’इते आषिशको भने उपचारका क्रममा तुलसीपुरस्थित राप्ती प्रादेशिक अस्पतालमा मृ’त्यु भयो ।बस्नेतका दाजु भाइ दाङको तुलसीपुरमा कोठा भाडामा बसेर पढ्ने गर्दथे । आषिशले तुलसीपुरस्थित गोरखा माविमा कक्षा १० (ए) सेक्शनमा पढ्थे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्