November 27, 2021

Nepal 1st Online News

फेसबूक लाइभ गरिरहेका पत्रकारको फोन चोरी, एकै पटक २० हजार जनाले हेरे चोरीको लाइभ (भिडियो हेर्नुस्)

एजेन्सी । इजिप्टमा ठूलो भूकम्प आएको थियो । एकजना पत्रकारले फेसबूक लाइभ गरिरहेका थिए । उनले मोवाइलवाट भिडियो खिच्दै फेसवुक लाइभ गरिहरेका बेलामा उनको फोन चोरी भयो । एक जना मोटरसाइकलमा आएका ब्यक्तिले उनको मोवाइल खोसेर भागे ।

तर ति ब्यक्तिलाई त्यो मोवाइलमा न्युज लाइभ भइरहेको छ भन्ने थाहा पाएनन् । ति चोरलाई एकै पटक २० हजार जनाले हेरिहरेका थिए ।मोवाइलमा उनको अनुहार पनि रेकर्ड भयो । त्यसैको आधारमा फोन खोसेर भाग्ने व्यक्तिलाई प्रहरीले प,क्राउ गरेको छ । चोरले आफ्नो अनुहार पनि लाइभमा ल्याएपछि मानिसहरूले उनलाई सजिलै चिनेका थिए ।

राजधानी कायरोमा मंगलवार पत्रकारले पुलमा लाइभ गरिरहेको बेलामा मोटरसाइकलमा आएका चोरले मोबाइल खोसेर भागेका थिए । द सेभेन्थ डे पत्रिकाका पत्रकार महमुद राघेबले हालै आएको भूकम्पका विषयमा लाइभ रिपोर्टिङ गरिरहेका थिए ।

फूटेजमा देखिएअनुसार, बाइकमा आएका चोरले पत्रकारबाट फोन खोस्छन् अनि आफ्नो दुई गोडाको बीचमा राखेर भाग्छन् । तर लाइभ चलिरहेको र त्यसलाई २० हजारजनाले हेरिरहेको उनी चाल पाउँदैनन् । मुखमा चु रो ट च्या’पेर ती व्यक्तिले सीधै क्यामरामा हेरिरहेका हुन्छन् । क्यामरामा सजिलै मुख देखिएकाले चोर समात्न प्रहरीलाई सजिलो भएको थियो ।

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.