खान खान दाइको घर जाँदै गर्दा, साँघुरो मोडमा जोगिने ठाउँ पाएनन्, छोरी-भतिजीसँगै बिदा भए मान बहादुर

साउन २९, २०७८ शुक्रबार 66

खान खान दाइको घर जाँदै गर्दा, साँघुरो मोडमा जोगिने ठाउँ पाएनन्, छोरी-भतिजीसँगै बिदा भए मान बहादुर

गीतानगरका मानबहादुर अधिकारी स्कुटरमा छोरी र भतिजीलाई लिएर खाना खान दाइको घर जगतपुर जाँदै थिए।पकौडी बजारनजिकै एउटा मोडमा विपरीत दिशाबाट आइरहेको बससँग मानबहादुरले चलाएको स्कुटर ठो’क्कि’यो। दु’र्घ८टनामा मानबहादुर र उनीसँग रहेकी १७ वर्षीया छोरी विनिसा र १७ वर्षीया भतिजी दिविसाको मृ८त्यु भयो।

गीतानगरमा किराना पसल चलाउने मानबहादुरसँगै गत वर्षमात्रै एसईई उत्तीर्ण गरेर नर्सिङको पढाइ सुरू गरेकी विनिसा र जगतपुरमा रहेको लक्ष्मी माविमा कक्षा ११ पढ्दै गरेकी दिविसाले दु८र्घ८टनामा ज्या८न गु८माए। मानबहादुरको आफ्नै बोलेरो गाडी थियो। उनी आफैं त्यो गाडी पनि चलाउँथे।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

प्रतिकृया दिनुहोस्