दुखद खबर “दसैँमा दु’र्घटनामा परी नौ’ जनाको मृ*त्यु १७ जना ग’म्भीर घा’इते’

अषोज ३१, २०७८ आइतबार 103

दुखद खबर “दसैँमा दु’र्घटनामा परी नौ’ जनाको मृ*त्यु १७ जना ग’म्भीर घा’इते’

दर्पण छायाँ – यही असोज २१ देखि २९ गतेसम्म सवारी दु’र्घटनामा परी सुदूरपश्चिम प्रदेशमा नौजनाको ज्या’न गएको छ भने १७ गम्भीर र छजना सामान्य घा’इते भएका छन् । सुदूरपश्चिम प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय अत्तरियाका प्रहरी निरीक्षक राजेन्द्रबहादुर सिंहका अनुसार उक्त अवधिमा यस प्रदेशमा १५ सवारीसाधन दुर्घटनामा परेका छन् । दु’र्घटनामा पर्ने सवारी साधनमा सबैभन्दा बढी सवारी साधन मोटरसाइकल ११ छन् । **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

यस्तै जीप,कार दुई, ट्र्याक्टर एक र बस एक छन् । चाडपर्वका समयमा गन्तव्यमा पुग्न सार्वजनिक सवारी समयमा नपाउनाले आफ्नै साना सवारीमा यात्रा गर्नेहरू बढी दुर्घटनामा परेको जनाइएको छ । साथै दसैँका समयमा गन्तव्यमा समयमै पुग्न हतारो हुने र यातायात सञ्चालकले पनि जथाभावी यात्रु चढाउने, सवारीको क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्ने, हतारोका कारण सवारीको प्राविधिक अवस्था नजाँच्नेजस्ता कारणले दुर्घटना भएको पाइएको ट्राफिक प्रहरीले जनाएको छ । **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

साना सवारी चालकले लापरबाही ढङ्गले सवारी चलाउने, मादक पदार्थ सेवन गरी सवारी हाँक्नेजस्ता कारण, सडक साँघुरा र खाल्डाखुल्डी पनि दुर्घटनाको कारण बन्ने गरेको ट्राफिक प्रहरी पोष्ट सतबाँझका प्रहरी जवान मोहन विष्टले बताए । उनले भने, “चाडपर्वको बेला सबैलाई समयमा गन्तव्यमा पुग्न हतार हुन्छ, सडकको खराब अवस्थाले पनि दुर्घटना निम्त्याउने गर्दछ ।” **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्