रक्षाले पहिलो पटक सार्वजनिक गरिन् छोरासहित श्रीमानको तस्वीर

अषोज २६, २०७८ मंगलबार 98

रक्षाले पहिलो पटक सार्वजनिक गरिन् छोरासहित श्रीमानको तस्वीर

हास्य टेलिश्रृङ्खला भद्रगोलबाट आफ्नो नाम चिनाउन सफल भएकी एक पात्र हुन् रक्षा श्रेष्ठ । हास्य टेलिसियलमा अभिनय गरी चर्चामा आएकी रक्षाको प्रभाव दिन प्रतिदिन बढ्दै गएको छ ।रक्षाले केही फिचर फिल्ममा समेत काम गरिसकेकी छिन् । पछिल्लो समय नयाँ हास्य टेलिसिरियल सक्कीगोनीमा पनी कलाकार कुमार कट्टेल जिग्रीसंग रक्षाको जोडी देख्न सकिन्छ ।

उनको सौन्दर्यतामा झन् झन् निखार आएको दर्शकहरू बताउँछन् । टेलिश्रृङ्खलाको साथै विभिन्न कम्पनीको विज्ञापनमा समेत उनको उपस्थिति बाक्लिँदो छ । सुन्दरतासँगै अभिनयको पनि उत्तिकै तारिफ हुने गरेको छ उनको ।एक सयको हाराहारी विज्ञापनमा अभिनय गरेकी रक्षा विभिन्न मुलुकमा हुने स्टेज शो मा पनि सहभागी छिन् । उनले परिवारसँग छोराको तस्बिर लामो समयपछि सार्वजनिक गरेकी छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्