नेपाल वायुसेवा निगमका पूर्वअध्यक्षले गरे घरको छतबाट हा’म्फा’*लेर आ’त्मह*’त्या!.

अषोज २१, २०७८ बिहिबार 96

नेपाल वायुसेवा निगमका पूर्वअध्यक्षले गरे घरको छतबाट हा’म्फा’*लेर आ’त्मह*’त्या!.

काठमाडौं । नेपाल वायुसेवा निगमका पूर्वअध्यक्ष रामाप्रसाद चतुर्वेदीले आ’त्मह’*त्या गरेका छन् । उनले चारतलामाथिबाट हा’*मफा’लेर अ’त्मह*’त्या गरेको भिडियो सिसी क्यामेरामा कैद भएको पाइएको काठमाडौं प्रहरीले बताएको छ ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

क्यामेरामा उनी तलामाथि गएको र हामफालेको पनि दृष्य कै’द भएको प्रहरीले बताएको छ । हाल उनको श’व पो’ष्ट’*मार्टमका लागि त्रिवि शिक्षण अस्पतलामा लगिएको प्रहरीले बताएको छ । पोष्टमार्टमपछि थप तथ्य खुल्ने काठमाडौं प्रहरी प्रमुख एसएसपी अशोक सिंहले बताउनुभयो ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

भ्रष्टाचारसम्बन्धी कसूरमा उनी डेढ वर्ष जेल बसेका थिए । काठमाडौं–७, बुलबुलेमा उनको घर निर्माण हुँदैछ । उनी उक्त निर्माणाधीन घरको अगाडि उनको श’व फेला परेको थियो । उनी पछिल्लो समय डिप्रे’शनबाट पीडि’त भएको बताइएको थियो ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

प्रतिकृया दिनुहोस्