October 26, 2021

Nepal 1st Online News

सुतेको बेला आमाको मृ’त्यु भएपछि मम्मी सु,तिरहनुभएको छ भन्दै दुई बालिका लामो समय श’वसँगै बिताए…

1 min read

रेनेस, फ्रान्स- उत्तरपश्चिमी फ्रान्समा अचानक मृ’त्यु भएकी आमाको श’व लिएर ५ र ७ वर्षका दुई बहिनीले केही दिन एउटा अपार्टमेन्टमा बिताएका भेटिएको क्षेत्रीय अ’भियोजनकर्ताले शनिबार बताएका छन् ।“शान्त रहुनुहोस्, मम्मी सुतिरहनुभएको छ,” प्रहरीले महिला र बालबालिकाबारे जानकारी लिन पुग्दा बालिकाहरूले बताएका प्रत्यक्षदर्शीले एएफपीलाई जानकारी गराए ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

मानस शहरमा बुधबार लामो अनुपस्थितिपछि विद्यालयबाट जानकारी गराएपछि उनीहरूको अपार्टमेन्टमा आएका प्रहरी अधिकारीहरूलाई बालिकाहरूले नचलाउन भनेका बताएको अभियोजनकर्ताको कार्यालयले बतायो ।त्यसपछि सुरक्षा अधिकारीले आफूहरूले ममीसँग भेटेर जाँने बताएपछि बालिकाहरूले ढोका खोलिदिएका थिए । परीक्षणपछि ती महिलाको केही दिन पहिले नै मृ’त्यु भएको बताएका थिए ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

सन् १९९० मा आइभोरी कोस्टमा जन्मेकी र प्राकृतिक मृ’त्युवरण गरेकी ती महिला केही बर्षदेखि फ्रान्सको मानस सहरमा बस्दै आएकी पत्ता लागेको छ ।घटनापछि ती केटीहरूलाई अस्पताल लगेर स्याहार केन्द्रमा राखिएको छ भने उनीहरूलाई मनोवैज्ञानिक परामर्श दिइराखिएको छ ।तिनीहरूले आफ्नी मृ’त आमासित अपार्टमेन्टभित्र कति समय बिताएका थिए भन्ने कुरा अझै स्पष्ट हुन नसकेको प्रहरीले बताएको छ ।

मानसकी अभियोजनकर्ता डेल्फिन डेभले एएफपीसँग भनिन्, “हामीले आ’पराधिक स’म्लग्नता (परिकल्पना) लाई इ’न्कार गरेका छौं । अब हामी केही दिन पर्खेर ती सानी छोरीहरूको सा’क्षी बयान लिने कोसिस गर्नेर्छौं ।” **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.