कैलालीमा १७ वर्षीया किशोरी बे,पत्ता

अषोज २०, २०७८ बुधबार 97

कैलालीमा १७ वर्षीया किशोरी बे,पत्ता

कैलालीमा एक १७ वर्षीया किशोरी बेपत्ता भएकी छन्। जिल्लाको लम्कीचुहा नगरपालिका १ की टीना नेपाली २० दिनदेखि बेपत्ता भएकी हुन्।असोज १ गते स्कुल जान्छु भन्दै घरबाट गएकी टीना २० दिन भइसक्दा पनि परिवारको सम्पर्कमा नआएको पारिवारिक स्रोतले जानकारी दिएको छ। उनी लम्कीचुहा नगरपालिकाकै श्री शहीद स्मृति माविमा कक्षा ८ मा अध्ययन गर्दै आएकी थिईन्। तर, त्यो दिन उनी विद्यालय नपुगेको विद्यालयको भनाई छ। *****याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस*****,

यता इलाका प्रहरी कार्यालय लम्कीले भने खोजबिन तथा अनुसन्धान भइरहेको बताउँदै शंकास्पद १ जनालाई पक्राउ गरिको जनाएको छ। पक्राउ परेका ब्यक्ती बेपत्ता भएकी किशारीको एकदिन अघिसम्म सम्पर्कमा रहेको बुझिएको छ। उनको खोजबिनका लागि सहयोग गर्न परिवारले आग्रह गरेको छ।*****याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस*****,

प्रतिकृया दिनुहोस्