अमिताभलाई जब एक फ्यानले ‘म तपाईको बुहारी प्रति फिदा छु’ भने, यस्तो दिए अमिताभले प्रतिकृया (भिडियो हेर्नुस्)

अषोज २०, २०७८ बुधबार 93

अमिताभलाई जब एक फ्यानले ‘म तपाईको बुहारी प्रति फिदा छु’ भने, यस्तो दिए अमिताभले प्रतिकृया (भिडियो हेर्नुस्)

एजेन्सी । कौन बनेगा करोडपति १३ मा प्रतियोगीहरु पनि निकै रमाइला आउने गरेका छन् । उनीहरुको एकपछि अर्का रमाइला किस्सा देख्न पाइन्छ । प्रतियोगीहरुसंग अमिताभ आफै निकै ठट्टा गरेको देखिन्छन् । च्यानलले आउँदो एपिसोडको प्रोमो सार्वजकिन गरेको छ । जसमा एक जना प्रतियोगीले अमिताभलाई उनको बुहारी प्रति आफु फिदा भएको बताउँछिन् ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

उनले अमिताभको बुहारी ऐश्वर्या रायलाई देखेर ज ल न हुन्छ भनेकी छन् । जहाँ एक प्रतियोगीले अमिताभ बच्चनको अगाडि उनकी बुहारी ऐश्वर्या राय देखेर डाहा लाग्ने गरेको बताइन्, अमिताभले पनि तुरुन्तै जवाफ दिए ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतियोगी दिव्या सहाय हटसीटमा बसेर अभिताभसँग भन्छिन्, ‘मलाई तपाईंकी बुहारी नानीसँग असाध्यै डाहा हुन्छ । अमिताभले सोध्छन्, ‘किन ज ल न हुन्छ तपाईंलाई ? ’ दिव्या थप्छिन्, ‘सय वर्षमा कोही महिला यती सुन्दर जन्मिन्छिन् ।’ दिव्याको कुरा सुनेर अमिताभले उनलाई धन्यवाद भन्छन् ।

ऐश्वर्या रायले हालै पेरिस फेसन विक २०२१ मा आफ्नो जादु बिछ्याइन् । कार्यक्रममा सहभागी भएको उनको तस्बिर सार्वजनिक भएको छ । सेतो पहिरनमा ऐश्वर्याले र्याम्प वक गरेकी थिइन् । ऐश्वर्याले लोरियल पेरिसको तर्फबाट र्याम्प वक गरेकी हुन् । ऐश्वर्या थुप्रै वर्षदेखि लोरियलकी ब्रान्ड एम्बेडसर पनि हुन् । ऐश्वर्या यो कार्यक्रममा अभिषेक बच्चन र छोरी आराध्या बच्चनसँग पुगेका थिए ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्