October 19, 2021

Nepal 1st Online News

शो’कमा डु’ब्यो बलिउड, चर्चित सिरियल तारक मेहताका उल्टा चश्माका नट्टू काकाको नि’धन

1 min read

बलिउडको मनोरञ्जन क्षेत्रमा फेरी अर्काे शो,क परेको छ । भारतीय टेलिभिजनमा एकदमै चलेको शो तारक मेहताका उल्टा चश्माका नट्टू काका’ का रुपमा चर्चित अभिनेता घनश्याम नायकको नि,धन भएको हो । उनको ७७ वर्षको उमेरमा नि,धन भएको हो ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

उनको क्यान्सरबाट निधन भएको भारतीय संचारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । उनको नि,धन भएको हो निर्माता असित मोदीले पुष्टि गरेका छन् । असितले उनको नि,धन प्रति ग,हिरो दुःख ब्यक्त गर्दै सामाजिक सञ्जाल मार्फत नटु काकालाई कहिल्यै भुल्न नसक्ने बताएका छन् ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

उनले लेखेका छन् -हामी माझ प्रिय नट्टु काका रहनु भएन । भगवानले उनलाई आफ्नो चरणमा स्थान दिनुहोला र परम शान्ति दिनुहोला । उनको परिवारलाई यो दुःखद घडीमा धैर्य धारण गर्न सक्ने शक्ति प्राप्त होस् । ** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.