October 19, 2021

Nepal 1st Online News

१० कक्षा फेल यी अटो रिक्सा चलाउने युवकको एकाएक फेरियो भाग्य, पुगे स्विजरल्याण्ड , यो एक कारणले यी गोरी म्याडमले गरिन बिहे

एक क्षण मा, १०  कक्षा फेल रंजीत सिंह राज को भाग्य परिवर्तन भयो र उनी सिधै स्विट्जरल्याण्ड पुगे । जयपुरको एक गरीब परिवारमा जन्मेका रणजीत सिंह राजले कहिल्यै सोचेका थिएनन् कि उनी जयपुरको सडकबाट बाहिर निस्किन्छन् र सीधै भिडेजमा बस्छन्। एक समय को कुरा हो, रंजीत सिंह राज जयपुर मा एक अटो चलाएर जीविका चलाउथे। एकै समयमा, आज उनीहरु बच्चाहरु संग एक आरामदायक जीवन बिताइरहेका छन्।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

जो कोही रणजीत सिंह राज को कहानी सुन्छन्, यो एक हिन्दी फिल्म जस्तै लाग्छ। जसको कारण उनको पढाई पूरा हुन सकेन र उनी १० कक्षा पछि स्कूल छो’ड्न बा’ध्य भए। ती दिनहरुमा, सबैजना रंजीत को गरिबी र उनको कालो रंग को लागी मजाक उडाउँथे। रञ्जित त्यतिबेला धेरै दुखी हुन्थे। तर आज रञ्जीत भञ्चन कि तब उसले सत्य को रूप मा जीवन लाई जीवनमा ल्यायो, जस्तै ऊ दुखी थियो, तर आज ऊ शान्ति संग आफ्नो जीवन बिताइरहेको छ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

रञ्जित मात्र १६ वर्षका थिए जब उनी एउटा अटो चलाउन थाले। जयपुर मा, उनले धेरै बर्ष को लागी एक वाहन चालक को रूप मा काम गरे र त्यसपछि यस बाट एक जीविकोपार्जन गर्न को लागी प्रयोग गरीयो।वर्ष २००८ मा राजले अंग्रेजी सिके र त्यसपछि पर्यटनको काम गर्न थाले। आफ्नो कम्पनी बनायो र विदेशी पर्यटकहरु को लागी राजस्थान भ्रमण गर्न थाले। यस समयमा, राजकी श्रीमती उनको एक ग्राहक को रूप मा आए। उनी फ्रान्सबाट भारत भ्रमण गर्न आएकी थिइन्। राज उनीहरुलाई जयपुर लग्यो र दुबै एक अर्काको प्रेममा परे।

राज भन्छन्, “हामी पहिलो पटक सिटी प्यालेसमा भेट्यौं। उनी आफ्नो एक साथी संग भारत आएकी थिइन्। जब उनी गइन्, हामी स्काइपमा कुरा गर्थ्यौं र त्यसपछि हामी प्रेममा पस्यौं। मैले धेरै पटक फ्रान्स जान कोसिस गरे तर भिसा पाइन। जसका कारण उनकी प्रेमिका भारत आए र दुबै जनाले फ्रान्सेली दूतावास बाहिर धर्ना दिए। यसरी, ३ महिना पछि, फ्रान्स को पर्यटक भिसा प्राप्त भयो।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

सन् २०१४ मा दुवैले विवाह गरेका थिए। दुबैको एउटा बच्चा पनि छ। जब राजले लामो अवधिको भिसाको लागी आवेदन दिनुभयो, उसलाई फ्रेन्च सिक्न भनिएको थियो। राजले दिल्लीको एलायन्स फ्रान्सिसमा कक्षा लिए र एक परीक्षा लिए र एक प्रमाणपत्र प्राप्त गरे। अब उनी फ्रेन्च मा रहन को लागी एक लामो अवधिको भिसा पाएका छन्। यसरी उनी जयपुर बाट फ्रान्स पुगे।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.