बिरामीको सेवा गर्दागर्दै कोरना हस्पिटलमा कार्यरत २० वर्षकि नर्सको कोरनाका कारण नि,धन

साउन २८, २०७८ बिहिबार 105

बिरामीको सेवा गर्दागर्दै कोरना हस्पिटलमा कार्यरत २० वर्षकि नर्सको कोरनाका कारण नि,धन

बिरामीको सेवा गर्दागर्दै कोरना हस्पिटलमा कार्यरत २० वर्षकि नर्सको कोरना लागेर मृत्यु: रिप लेखिदिनुहोला हार्दिकयस राप्ती लाईफ केयर हस्पिटल प्रालिकि पुर्ब बिद्यार्थी एबम पुर्ब क’र्मचारी अनिसा ओली को आज भएको अल्पनिय निधनले हामि सबै स्तब्ध भएका छौ। दुखको घडीमा रहनु भएका परिवार मा समबेदना प्रकट गर्दै मृतक अनिता प्रति हार्दिक श्रद्दान्जली।भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्***अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक

गोरखा स्कुल को पुर्ब बिद्यार्थी अनिसा ओली को कोरोनाका कारणले अकाल मै ज्यान गुमाएको खबर सुन्दा स्तब्ध बनाएको छ| साथै उनको आत्मा ले स्वर्ग मा बास पावोस भन्दै श्रद्दान्जली अ’र्पण गर्दछौ। शोकाकुल परिवारजन प्रति गहिरो समबेदनायस राप्ती लाईफ केयर हस्पिटल प्रालिकि पुर्ब बिद्यार्थी एबम पुर्ब कर्मचारी अनिसा ओलीको आज भएको अल्पनिय निधनले हामि सबै स्तब्ध भएका छौ। दु’ख को घडी मा रहनु भएका परिवार मा समबेदना प्रकट गर्दै मृतक अनिता प्रति हार्दिक श्रद्दान्जली***अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक

प्रतिकृया दिनुहोस्