बिहे गरेको८ महिनापछि पूर्व पतिसँग भेटेपछि प्रेमीले फेरी जिम्मा दिए प्रेमिकलाई

अषोज १६, २०७८ शनिबार 95

बिहे गरेको८ महिनापछि पूर्व पतिसँग भेटेपछि प्रेमीले फेरी जिम्मा दिए प्रेमिकलाई

काठमाडौं । भारत, उत्तर प्रदेश मुरादाबादको माझोला प्रहरी चौकी क्षेत्रमा एक अनौठो दृश्य देखिएको छ । त्यहाँ बस्ने एक युवकले आफ्नी श्रीमतीलाई उसको प्रेमीसँग पठाए र उनीहरुको सम्बन्ध अन्त्य गर्दिएका थिए । आठ महिनादेखि प्रेमीसँग बस्दै आएकी ती महिलाले अब आफ्ना पूर्व पतिसँग कुरा गर्न थालेको खुलेको छ ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

जब प्रेमीलाई यो कुरा थाहा भयो, उनीहरुबीच लडाँई सुरु भयो । सोमबार दुबैको परामर्श उत्तरी केन्द्रमा गरिएको थियो । त्यसपछि पति र पत्नी सँगै बस्न सहमत भएका छन् । मझोला क्षेत्रमा बस्ने महिलाको विवाह पाँच वर्षअघि सोही क्षेत्रका एक युवकसँग भएको थियो । विवाह पछि केहि समयको लागी, वैवाहिक जीवन राम्रो संग चल्दै थियो ।

त्यसै क्रममा ती महिलाले एउटा छोरीलाई जन्म दिएकी थिइन् । त्यसपछि पतिले ती महिलालाई फोनमा कसैसंग कुरा गरिरहेका देखेका थिए । त्यसपछि पतिले सोधपुछ गर्दा ती महिलाले भनिन् कि विवाह भन्दा पहिले उनको एक युवक संग प्रेम सम्बन्ध थियो । उनी उनैसँग कुरा गर्छिन् । यो सब भएपछि पतिले निर्णय गरे कि अब श्रीमतीलाई उनकै इच्छानुसार प्रेमीसँग पठाउनुपर्छ ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

करिब आठ महिना अघि पतिले आफ्नी श्रीमतीलाई प्रेमीसंग छोडेर उनीहरुको सम्बन्ध अन्त्य भएको घोषणा गरेका थिए । ती महिला आफ्ना प्रेमीसँग आठ महिनादेखि बस्दै आएकी थिइन् । तर, केहि दिन पहिले, प्रेमी लाई थाहा भयो कि श्रीमती फोन मा पूर्व पति संग कुरा गर्ने गर्छिन् । जब प्रेमीले उनलाई सोधे, ती महिलाले पूर्व पतिले आफ्नी छोरीसँग कुरा गर्न बोलाएको जवाफ दिइन् । पूर्व पतिले दोस्रो विवाह गर्न लागेको पनि बताइएको थियो ।

सोही विषयलाई लिएर महिला र उनको प्रेमीबीच विवाद भयो । प्रेमीले ती महिलालाई हा’तपा’त गर्न थालेका थिए । ती महिलाले यस विषयमा एसएसपी कार्यालयमा उजुरी दिइन् । त्यहाँबाट महिलाको आवेदन महिला उत्थान केन्द्र पठाइएको थियो । काउन्सेलर रितु नारंगले बताए कि दुबैको काउन्सिलिङ्ग भईसकेको छ । अब दुबै जना सँगै बस्न सहमत भएका छन् । ती महिला अब आफ्नो पूर्व पति संग कुरा गर्दिनन् ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्