झापामा जङ्गली हात्तीलेले बोकेर एक महिलालाई चन्द्रगढी वनभित्र लग्यो, चार घण्टादेखि खोजी कार्य जारी

अषोज १४, २०७८ बिहिबार 50

झापामा जङ्गली हात्तीलेले बोकेर एक महिलालाई चन्द्रगढी वनभित्र लग्यो, चार घण्टादेखि खोजी कार्य जारी

झापा । जङ्गली हात्तीलेले बोकेर एक महिलालाई चन्द्रगढी सामुदायिक वनभित्र लगेको चार घण्टा बित्न लाग्दा समेत अझै फेला परेको छैन । हात्तीले महिलालाई जङ्गल भित्र लगेपछि उनको खोजी कार्य तीव्र पारिएको प्रहरी कार्यालय झापाका डिएसपी राकेश थापाले जानकारी दिए ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रहरीका अनुसार बिहीबार बिहान ११ बजेर ५० मिनेटमा भद्रपुर नगरपालिका- १० स्थित देउनियाँ नजिकैको चन्द्रगढी सामुदायिक वन भित्र बिर्तामोड नगरपालिका-८ स्थित नेपाल चोक निवासी शुकलाल मर्डी र उनका ५० वर्षीया श्रीमती लतुमाई मर्डी निगुरो टिप्न गएका थिए ।सोही बेला जङ्गली हात्तीले शुकलालकी श्रीमती लतुमाईलाईले च्यापिएर जङ्गलभित्र लगेका थिए । श्रीमतीलाई हात्तीले लगेको तत्काल उनका श्रीमान् शुकलालले अस्थायी प्रहरी चौकी गरामनिलाई जानकारी गराएका थिए ।

त्यसपछि महिलाको खोजीका लागि डिभिजन वन कार्यालय झापाका कर्मचारी, नेपाली सेना, सशस्त्र प्रहरी, नेपाल प्रहरी र स्थानीयवासी जङ्गल पसेका छन् । घटना भएको चार घण्टा बित्न लाग्दा समेत महिला फेला परेको छैन, डिएसपी थापाले भने, खोजी कार्य जारी छ, जङ्गलभित्र महिलाको चप्पल, पोतेको झुत्तो र अलिकति कपालको गुजुल्टो फेला छ ।महिला जीवित छिन वा मरिसकेकी छिन, अहिले नै केही भन्न नमिल्ने प्रहरीले जनाएको छ ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्