October 18, 2021

Nepal 1st Online News

भारतमा अछामकि एक महिलाको आफनै श्रीमानद्वा,रा ह,त्या

1 min read

अछाम :दिल्लीको छतरपुरमा एक महिलाको आफ्नै श्री,मानद्वा,रा ह,त्या भएको छ । अछाम जिल्ला साँफेबगर नगरपालिका वडा न. १३ बाब्लाका अर्जुन साउदले आफनै श्रीमती चैती देबि साउद को मङलबार राती र,क्सी से,वन गरी घा,टिमा धा,रिलो च,क्कु प्र,हा,रगरी ह,त्या गरेका हुन । मृ,तक महिलाका २ छोरा र १ छोरी रहेका छन **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

साउद बेला- बेला पारिवारिक झै- झ,गडा गरिराख्ने झ,गडा गर्नको कारण थाहा पाउँदा साउदको पर- स्त्री सङ्ग स,म्बन्ध भै घरकि श्रीमतिलाई पटक पटक सम्बन्ध बि,च्छेदका लागि दबाब दिई रहको थ्यो भन्ने कुरा घ,टना स्थलबाट सामाजिक अभियानता तिलक रावल ले जानकारी दिनुभयो ।मृ,तकको लास अहिले दिल्लिको सत्रजङ्ग हस्पिटलमा रहेको छ भने ह,त्यारा श्रीमान मेरौली था,नामा प,क्रा,उ परिसकेका छन । **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.