‘द भ्वाइस अफ नेपाल’ का विजेता किरण गजमेरलाई नेपाल प्रवेश गर्न रोक, बिमानस्थलबाटै फर्काइयो अमेरिका

अषोज १३, २०७८ बुधबार 87

‘द भ्वाइस अफ नेपाल’ का विजेता किरण गजमेरलाई नेपाल प्रवेश गर्न रोक, बिमानस्थलबाटै फर्काइयो अमेरिका

काठमाडौँ – ‘द भ्वाइस अफ नेपालका विजेता किरण गजमेरलाई गृह मन्त्रालयले नेपाल प्रवेश गर्न रोक लगाएको छ बुधवार नेपाल आएका किरणलाई  त्रिुभवन विमानस्थलबाटै नेपाल प्रवेश गर्न नदिएपछि फेरी अमेरिका नै फर्किएका छन्। द भ्वाइस अफ नेपाल  शो जितेको केही हप्तापछि किरण अमेरिका फर्किएका थिए उनी अमेरिकी नागरिक हुन् ।  अमेरिकी नागरिकहरुले नेपालमा १ सय ८० दिन भन्दा बढी बस्न नपाइने नियम छ ।

किरणले यसअघि पनि तोकिएको दिन भन्दा बढी बसेकाले जरिवाना समेत तिरेका थिए । किरण सोमबार कतार एयरको क्युआर ६५० नम्बरको उडानबाट नेपाल आएका थिए ।किरण गजमेर भ्वाइस अफ नेपाल सिजन(३ को विजेता बनेका  हुन् । ग्रान्ड फिनालेमा प्रतिस्पर्धीहरु ज्वाला राई, आर्यन तामाङ र तारा श्रीष मगरलाई पछि पार्दै गजमेर विजेता बन्न सफल  भएका थिए  ।

टिम प्रमोद का गजमेरले  विजेता भएसँगै उनले नगद २५ लाख रूपैयाँ पनि प्राप्त गरेका थिए  । उनी झापाको खुदुनाबारी शरणार्थी शिविरमा जन्मिएका हुन् । भुटानबाट सर्वस्व त्यागेर उनको परिवार नेपाल आएको थियो ।हाल अमेरिका बस्दै आएका किरणले भ्वाइसको ट्रफी उचाल्दा आफूले नेपाली नागरिकता पाएजस्तो अनुभव भएको प्रतिक्रिया दिएका थिए  । 

प्रतिकृया दिनुहोस्