झापाकी चर्चित टिकटक स्टार समारिकाको दु’र्घट’नामापरी नि’धन, प्रेमीलाई भे’ट्न जाँदा गा डीले दियो ठ क्कर

अषोज १३, २०७८ बुधबार 143

झापाकी चर्चित टिकटक स्टार समारिकाको दु’र्घट’नामापरी नि’धन, प्रेमीलाई भे’ट्न जाँदा गा डीले दियो ठ क्कर

टिकटकबाट भा’इरल बनेकी झापाकी चर्चित टि’कटक स्टार समारिकाको दु,र्घटनामापरी नि,धन भएको छ । उनी आफ्नो प्रेमीलाई भेट्न जाँदा बाटो क्रस गर्ने क्र’ममा गा डीले ठ क्कर दिंदा उ’नको नि,धन भएको हो । आफुलाई उ’त्साहीत भएर भेट्न आ’उँदै गरेको प्रेमीकालाई गा डीले हा ने र ठ क्कर दिएपछि उनका प्रेमी पनि अ क्क न ब क्क परे’का छन् ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

गा डीले समारिकालाई ठ क्कर दिएर गएपछि प्रेमीले र क्ता म्य भएकी समारिकालाई आफ्नो अंगालोमा राखेर अस्पताल पुर्याउन खोज्दा उनैको का’खमा हेर्दाहेर्दै समारिकाले आफ्नो प्राण त्या गेकी छन् । टिकटक स्टार समारिकाको यो दु ,=र्घ टना भने रियल लाईफको नभएर रिल लाईफको हो ।  उनले ए’उटा म्यूजिक भिडियोमा गरेको अभिनयमा समारिकाको दु, र्घ ट नामा परी नि,धन भएको देखाईएको छ ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

द भ्वाइसअफ नेपाल सिजन तिनका विजेता किरण गजमेरको आवाज रहेको ‘सधैं रुने तिम्रैलागी, पागल हुने तिम्रैलागी’ बोलको गीतमा समारिकाले अभिनय गरेकी छन् । गीतले प्रेममा बि’छोडको कथा देखाउन खोजेको छ । गीतलाई नमस्ते प्लस युट्युब च्यानलबाट रिलिज गरीएको हो । अपलोड गरेको २४ घण्टा नबित्दै गीत ट्रेण्डिङमा पर्न सफल भएको छ । गीतको म्यूजिक **थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्