यिनै हुन् सागर जसको बोल्दाबोल्दै आँखा अगाडी मृ,त्यु भयो

अषोज १२, २०७८ मंगलबार 109

यिनै हुन् सागर जसको बोल्दाबोल्दै आँखा अगाडी मृ,त्यु भयो

बाँकेको नेपालगन्जस्थित भेरी अस्पतालमा उपचाररत थप दुई सं,क्रमितको मृ,त्यु भएको छ । थप दुई जनाको उपचारकै क्रममा मृ,त्यु भएको हो ।मृ,त्यु हुनेमा एक २२ वर्षका युवक सागर कार्की र ७२ वर्षीय बृद्ध रहेको जिल्ला कोभिड १९ संकट ब्यवस्थापन केन्द्र बाँकेले जनाएको छ । बाँके कोहलपुर नगरपालिका वडा नम्बर– ५ का २२ वर्षीय सागरको संक्रमणबाट ज्या,न गएको थियो ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

यही असोज ४ गते नेपालगन्ज मेडिकल कलेज शिक्षण अस्पताल कोहलपुरमा पीसीआर परीक्षण गराउँदा उनलाई सं,क्रमण पुष्टी भएको फोकल पर्सन तेज ओलीले जानकारी दिए । त्यसपछि उनी भोलीपल्ट भेरी अस्पतालमा आएर भर्ना भएका थिए ।तर, संक्रमण पुष्टी भएको पाँच दिनमै २२ वर्षका सागरको मृत्यु भएको उनले बताए । अस्पतालका अनुसार युवकको आईतबार बिहान १ बजेर ३० मिनेटमा मृ,त्यु भएको थियो । सागर बोल्दा–बोल्दै मृ,त्यु भएको हो ।

उनी मृ,त्युको केहीबार अघिसम्म आफ्ना कुरुवासँग बोलिरहेका थिए । यस्तै बर्दिया, बारबर्दिया नगरपालिका वडा नम्बर– ४ का ७२ वर्षीय पुरुषको पनि कोरोनाले ज्यान गएको छ ।भेरी अस्पतालमा गत भदौं ३० गते संक्रमण पुष्टी भएपछि उनी सोही दिन अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । स्वास्थ्यमा कुनै सुधार नआएपछि शनिबार राती ९ बजेर ३० मिनेटमा मृ,त्यु भएको अस्पताललाई उद्धृत गर्दै फोकल पर्सन ओलीले बताए ।
**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्