कपडा किन पसल आएकी ग्राहकलाई व्या,पा’रीले गरे रामधुलाई

अषोज ११, २०७८ सोमबार 312

कपडा किन पसल आएकी ग्राहकलाई व्या,पा’रीले गरे रामधुलाई

पत्या’उनै न,सक्ने घट’ना व्यापारीले गरे ग्राहकमाथि यस्तो ब्यबहार कहिले काही प,त्याउनै न,सक्ने घ’टना हाम्रो समाज मा देख्न पाईन्छ । यो घट’ना हो कैलालीमा जिल्लाको टीका पुर नगरपालिका–१ मा रहेको प्रगति फेन्सी स्टोर को घ,टना अहिले सामाजिक संजालमा देख्न पाईएको छ ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

एक ग्राहकमाथि पसल सञ्चालकले कु’ट’पि ट ग रे’ का छन्। जिल्लाको टीकापुर नगरपालिका–१ मा रहेको प्रगति फेन्सी स्टोरकी सञ्चालक लक्ष्मी रावलले आफ्नै पसलमा आएकी मुना विकमाथि कु’ट’पि’ट ग’रे की हुन्।उनले फ,लामको रड(कपडा नाप्ने र ड) प्र हा’ र ग’ र्दा मुनाको हा’तमा चो’ ट ला’ गेको इलाका प्रहारी कार्यालय टीकापुरले जनाएको छ।

उनीहरुबीच कपडा किन्ने बेला मोल मोलाईको विषयमा वि’वा’ द भएको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ। इलाका प्रहरी कार्यालय टीकापुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक प्रकाश सापकोटाका अनुसार बालिकाको उपचारपछि दुवै पक्षबीच छलफल भइरहेको छ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्