बिहेको प्र,स्ताब अ’स्विकार गरेपछि १९ वर्षीया युवतीलाई प,हाडबाट ध’का’लिदिएर ह’ त्या

अषोज ११, २०७८ सोमबार 165

बिहेको प्र,स्ताब अ’स्विकार गरेपछि १९ वर्षीया युवतीलाई प,हाडबाट ध’का’लिदिएर ह’ त्या

काठमाडौँ ।  ताप्लेजुङको फुङलिङस्थित एक भी’रमा मृ’त भेटिएकी १९ वर्षीया युवती पुष्पा तबेबुङ लिम्बु’को ह’ त्या भ’एको दा’बी प्रहरी’ले गरेको छ।सदरमुकाम समेत रहेको फुङलिङ नगरपालिकामा अवस्थित भानुजन माविमा कक्षा ११ मा पढ्ने लिम्बु’को श’व गएको शुक्रबार फुङलिङ नगरपालिका–७ दोखु सिरानको भीरमा फे’ला परेको थियो। किशोरी डेरा बसेर सदरमुकाम फुङ्लिङकै भानुजन माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा ११ मा पढ्दै थिइन् ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

लिम्बुको ह’ ’त्या आ’रोप’मा प्रहरीले एक युवालाई प’क्रा’उ गरेको छ। पक्रा’उ प’र्नेमा फुङलिङ नगरपालिका–१० फुरुम्बुका राम कार्की छन्। ताप्लेजुङका प्रहरी नायब उपरीक्षक बालनरसिंह राणाका अनुसार कार्की ट्रयाक्टर चालक हुन्। प्रहरीले आइतबार पत्रकार सम्मेलन गरी घ’टना’को विषयमा जानकारी दिएको छ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

कार्कीले यस्तो गरेको स्वीकार गरिसकेका प्रहरीले जनाएको छ। राणाका अनुसार कार्की र युवतीबीच प्रेम सम्बन्ध थियो। कार्कीले युवतीलाई फकाएर फुङलिङ नगरपालिका–५ को सेते चौतारा छेउमा पु’र्‍याई वि’ष से’व’न गरा’एर पहाडबा’ट ध’के’ले’को बयान दिएका छन्। घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

युवतीका आफन्तले कार्कीविरुद्ध कि’टानी जाहेरी दिएका छन्। प्रहरीले अदाल’तबाट म्याद थप गरी कार्कीलाई का’रबाही प्रक्रिया अघि बढाएको छ। युवती’को श’व जिल्ला अस्पताल’मा राखिएको छ। आफन्त’ले श’व’को अझै पो’स्ट’मार्टम गर्न माने’का छैनन्।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

युवती सदरमुकाम फुङलिङको बिहीबारेमा दिदीसँग बस्दै आएकी थिइन्। दूध पुर्‍याउन सदरमुकाम जाँदै गरेका स्थानीयले शनिबार भीरमा युवती’को श’व दे’खे’पछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए। युवतीले बिहीबार बेलुका कार्कीसँग मोवाइलमा कुराकानी गरेको पाइएको छ। कार्कीसँग कुरा गरेपछि उनी रातिदेखि नै हराएको आफन्तले बताएका थिए।

पी’डि’त परिवारले समेत पुष्पा’को ह’त्या भ’एको र ह’त्या’मा सं’ल’ग्नता हुन सक्ने भन्दै पक्राउ गरी अनुसन्धान गर्न भनी ती युवकमा’थि नै कि’टानी जाहेरी दिएका थिए ।पीडित परिवारको किटानी जाहेरी र घटनाको अनुसन्धानको क्रमसँगै पक्राउ परेका युवकले आफैँले ह’त्या ग’रे’र श’व फा’ले’को स्वी’कारे’पछि प्रहरीले उनलाई सार्वजनिक गरेको हो ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्