गायिका इन्दिरा जोशीलाई खुम्बुमा पुगेर प्रेमीले राखे प्रेम–प्रस्ताव

अषोज ८, २०७८ शुक्रबार 149

गायिका इन्दिरा जोशीलाई खुम्बुमा पुगेर प्रेमीले राखे प्रेम–प्रस्ताव

गायिका इन्दिरा जोशीले केही महीना पहिले मिडिया कुराकानीमा आफू सिंगल नरहेको खुलासा गरेकी थिइन् । त्यस्तै, उनले केही महीना अगाडि नै आफू २ वर्षदेखि प्रेममा रहेको भन्दै स्टाटस लेखेकी थिइन् । इन्दिराले लेखेकी थिइन् –‘उनले मलाई म तिम्रो स्टार र तिमी मेरो चन्द्रमा भन्छन् । हामी २ वर्षदेखि एकसाथ छौं र अझै कैयौं बर्ष एकसाथ अगाडि बढ्ने बाचा गरेका छौं । जिन्दगीको अन्तिम श्वास रहेसम्म हामी एकसाथ हुनेछौं ।’

उनले प्रेमीबारे भने खुलाएकी थिइनन् । उनै इन्दिरा फेसन डिजाइनर शरद केडियासँग प्रेममा रहेको खुलेको छ । प्रेमी केडियाले.हेलिकोप्टरमार्फत सगरमाथा क्षेत्रको खुम्बुमा पुगेर इन्दिरालाई प्रेम प्रस्ताव गर्दै औंठी लगाइदिएका छन् ।इन्दिराले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा शरदले आफूलाई औंठी लगाएको तस्वीर पोष्ट गर्दै प्रेमी सार्वजनिक गरेकी हुन् । उनले स्टाटस लेखेकी छन्, ‘उसले सोध्यो, तिमी मसँग बिहे गर्छौं ?’

मैले भने ‘एस’ .उनले अगाडि लेखेकी छिन्, ‘आई लभ यू शरद केडिया’ । सार्वजनिक तस्वीरमा उनीहरु निकै खुसी देखिएका छन् । सगरमाथा आधार शिविरमा बिहीबारदेखि सुरु भएको माउन्ट एभरेस्ट फेसन रनवेमा भाग लिन उनीहरु त्यहाँ पुगेका हुन् ।

३५ वर्षीया इन्दिरा गायन रियालिटी शो ‘नेपाली तारा’बाट उदाएकी हुन् । ‘नेपाली तारा’को ताज नजितेपनि त्यसयता उनी गायनमा चम्किँदै गइन् । उनी पार्श्र्वमा आईटम गीतमा बढी रुचाइएकी गायिका हुन् । उनले स्टेजमा दिने प्रस्तुतिलाई स्रोता एवं दर्शकले निकै रुचाउँदै आएका छन् । इन्दिरा ‘नेपाल आइडल’को सिजन ३ सम्म निर्णायक पनि बनेकी थिइन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्