जापानमा नेपाली युवाले बाटोमै यस्तो गरेपछी परे प,क्राउ

अषोज ८, २०७८ शुक्रबार 107

जापानमा नेपाली युवाले बाटोमै यस्तो गरेपछी परे प,क्राउ

जापान । महिलाको संवेदनसिल अं,’ग ज,’र्व’ज,’स्ती छो,’एको आरोपमा टोकियोबाट एक नेपाली युवा पक्राउ परेका छन । समाचार अनुसार घर फर्कंदै गरेकी एक युवतीमाथि यौ,’न अ,’प’रा’ध गरेको आरोप अ,’भियुक्त युवामाथि लगाइएको छ ।प,क्राउ परेका युवा ३७ बर्षिय सुमन कुमार पौडेल भएको याहु न्यूजले उल्लेख गरेको छ । सेप्टेम्बर २२ तारिखको दिनमा म,’हानगरिय प्रहरी शि,’,’तायाले पौडेललाई प,क्राउ गरेको हो ।

पा,’र्ट टा’ईम काम गर्दै आएको बताइएका पौडेल राजधानी टोकियोको सुगिनामी कु को’उ’एन्जी कि’तामा बस्दै आएको उल्लेख छ ।‘र,’क्सि’ले मा,’तेको अवस्थामा भएकाले मलाई केही सम्झना छैन’ अ,’भियुक्त पौडेलले आरोपबारे प्रहरीलाई ब’यानमा भनेको समाचारमा उल्लेख छ । घट’ना अगष्ट २८ तारिख साँझ ६ बजेर ४० मिनेटको समयमा ता’ईतो वार्डमा भएको हो ।अ’भियुक्त नेपाली युवाले महिलालाई ८० मिटर पि,’छा गरेर

सं,’वेदनशिल अं,’ग छो,’एर दु,’र्व्य’व’हा’र गरेको दा,’बी प्रहरीलाई उदृत गर्दै समाचारमा उल्लेख छ । उक्त यौ,’न दू,’र्व्य’व’हा’र’को ह,’र्कत लगत्तै पौडेलले ४० बर्ष उमेर स,’मुहकी अर्का एक महिलासँग कुरा गर्दै ‘तिम्रो बहिनी राम्री छिन्’ भनेको पनि समाचारमा उल्लेख छ ।घ,’टनाको सम्वन्धमा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्