जहाँ पाइन्छन् भाडामा यस्ता राम्रा प्रेमीका, १७ रुपैंयामा पाइने यि प्रेमीकासँग प्रेमीले के के गर्न पाउँछन् ?

अषोज ५, २०७८ मंगलबार 84

जहाँ पाइन्छन् भाडामा यस्ता राम्रा प्रेमीका, १७ रुपैंयामा पाइने यि प्रेमीकासँग प्रेमीले के के गर्न पाउँछन् ?

एजेन्सी । १७ रुपैंयामा प्रेमिका पाइन्छ भन्दा कसैले झट्ट पत्ताउँदैनन् । १७ रुपैंयामा प्रेमिका भाडामा लिएर घुम्न जानु सौभाग्य हो । यो सुअवसर हाम्रो देशको नभएर दक्षिण चीनको गुआडोंगाको हो । जहाँको ‘द भाइटलिटी सिटी मल’को एक स्टोरमा सुन्दर र आकर्षक युवतीहरु पोडियममा राखिएका छन् ।****पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्***

यहाँ कोही पनि पुरुषले आफूले मनपराएको युवतीलाई २० मिनेटको लागि १ आरएमबी तिरेर आफ्नो प्रेमिका बनाएर लैजान सक्ने ब्यबस्था गरिएको छ । यसको लागि पुरुषले आफुले छानेको युवतीको मोबाइल फोनमा एक क्युआर कोड स्क्यान गर्न पर्छ र पैसा तिर्न पर्छ ।****पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्***

प्रतिकृया दिनुहोस्