यस्ता गुण भएका पु’रुषसँग हु’रुक्कै हुन्छन् म’हिलाहरू

अषोज ५, २०७८ मंगलबार 136

यस्ता गुण भएका पु’रुषसँग हु’रुक्कै हुन्छन् म’हिलाहरू

सबै महिलाहरुले आफूले चाहे ज’स्तै पु’रुष नभेटेपनि पु’रुषमा यस्ता केहि गुण हुनै पर्छ जस’ले उनीहरु’लाई आ’कर्षित गर्छ । भनिन्छ हरेक महि’लाले आफ्नो जीवन साथीको कल्पना गरेका हुन्छन् ।पु’रुषमा उनीह’रुले त्यस्ता धेरै गुणहरु खोज्छन् जसमा पु’र्णता होस् । सबै महिलाहरुले आफूले चाहे जस्तै पु’रुष नभेटे’पनि पु’रुषमा यस्ता केहि गुण हुनै पर्छ जसले उनीहरुलाई आ’कर्षित गर्छ ।****पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्***

महिलाले पु’रुषमा खोज्ने गुणहरु: महिलालाई आदर गर्ने :हरेक महिलाहरु आफ्नो पु’रुष साथी’ले उनीहरुलाई आदर र इ’ज्जत गरोस् भन्ने चाह’न्छ । हेपेर बोल्ने कुरा काट्ने तथा महि’लाको इज्जत नगर्ने पु’रुषहरुलाई उनीहरु मन पराउँदैनन् । साँचो रुपबाट माया गर्ने :म तिमीलाई धेरै माया गर्छु भनेर मात्रै हुँदैन ।****पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्***

प्रतिकृया दिनुहोस्