October 27, 2021

Nepal 1st Online News

अचम्मका जनप्रतिनिधि, जसले संसदमै आफ्ना सबै बस्र निकालेर नां गै अभिब्यती दिय, (भिडियो सहित)..

अचम्मका जनप्रतिनिधि, जसले संसदमै आफ्ना सबै बस्र निकालेर नां गै भै अभिब्यती दिय, यो घ टना  मेक्सिकोका सांसदले गरेका हुन् । उनको यस्तो क्रियाकलाप देखेर त्यहाँ उपस्तित सरकारका मन्त्रि ठुला नेताहरु सबैले लाजमर्दो भनेर  हासे । उनलाई सबैले उल्याया बिल्ल्याय र हासोमा उडाय तर त्यी व्यतिको  अभिब्यती यस्तो थियो । **** भिडियो हेर्न तलको  लिंकमा क्लिक गर्नुहोस ***

अचम्मका जनप्रतिनिधि, जसले संसदमै आफ्ना सबै बस्र निकालेर नांगै भै अभिब्यती दिय, यो घ टना  मेक्सिकोका सांसदले गरेका हुन् । उनको यस्तो क्रियाकलाप देखेर त्यहाँ उपस्तित सरकारका मन्त्रि ठुला नेताहरु सबैले लाजमर्दो भनेर  हासे । उनलाई सबैले उल्याया बिल्ल्याय र हासोमा उडाय तर त्यी व्यतिको  अभिब्यती यस्तो थियो । **** भिडियो हेर्न तलको  लिंकमा क्लिक गर्नुहोस ***

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.