आफ्नै बाउको पे’ट बोकेको आ’रो’प लगाइएकी छोरिको क’डा जवाफ, अर्कैसगँ आमा सुतेको(भिडियो हेर्नुस)

अषोज १, २०७८ शुक्रबार 229

आफ्नै बाउको पे’ट बोकेको आ’रो’प लगाइएकी छोरिको क’डा जवाफ, अर्कैसगँ आमा सुतेको(भिडियो हेर्नुस)

केही समय अघि झापाको कमल नगरपालिका 5 का सुरेन्द्र शर्माले डोनु बिश्वकर्माको घ*टना मिडियामा आए पछि त्यसले निकै चर्चा पायो । एक्काईस वर्ष अघि अन्तर्जातीय बिबाह गरेको त्यो जोडिका अहिले उनिहरुको दुई छोरी र एक छोरा छन । केही समय अघि डोनुले सुरेन्द्र कतारमा होइन काठमाडौमै आफ्नी 18 वर्षीय छोरी शिजा शर्मालाइ लिएर काठमाडौमा बसेको जानकारी दिएकी थिइन । साथै उनले बाउछोरीको सम्बन्धको बारेमा पुर्ण रुपमा खुलाउन आफुले नचाहेको बताइन तर उनिहरुबिच अ’नै*’ति’क सम्बन्धमा बसेको तर्फ भने संकेत गरेकि थिइन ।

बाउ छोरिको अ*नैतिक सम्बन्ध सहित अन्य थुप्रै आ*रोप डोनुले श्रीमान र छोरी माथी लगाएकी थिइन । तर अहिले ती सबै आरोपमा कुनै सत्यता नभएको भन्दै उनकी छोरी शिजा मिडियामा आएकी छिन । आफ्नै आमाले मिडियामा आफुले गर्दै नगरेको ग*ल्तीको आ*रोप लगाएर बे*इ*ज्जत गरेकोले आफ्नो करियरमै यस्ले अ*सर गरेको भन्दै आफू त्यसबारे सत्य जानका री दिन मिडियामा आउनु परेको उनले जानाइन

शिजाका अनुसार उनिहरु बाउ छोरी काठमाडौँ फुपुको घरमा बस्दै आएको बताइन । आमाले जे जस्तो आ*रोप लगाएको छ त्यो सत्य नभएको बरु उल्टै आमाले आफुलाई कहिल्यै आफ्नो सन्तान जस्तो ब्यावहार नगरेको बताइन । बाबा बिदेशबाट छुट्टिमा आउदाँ पनि दुई महिना सम्म कोठा बाट कतै जान नदिने, आफुसगँ बोल्न नदिने गरेको उनले बताइन । आमा आफुसगँ कहित्यै सगै नहिडेको नबसेको, सधै बाउको पे*ट बोकेर फालेको भन्दै गा*ली गर्ने भएकोले आफुले घर छोडेर हिडेको उनको भनाई छ ।

बाबा आमाको पहिले पनि यस्तै सम्*बन्ध बि*ग्रेका तर त्यो बेला आफुले बाबा आमालाइ आफुहरुको मुख हेरेर सगैँ बस्नु भनेकोले रोकिएको उनले बताइन । एक पटक सानो झग*डा परि बाबा बहिर जादा आमाले अर्कै पुरुष ल्याएर बाबा हो भन्दै आफुहरुलाई भुइँमा सुताइ उनिहरु सगै रात बिताएको पनि उनले खुलाइन । आमाको बारेमा आफुसगँ थुप्रै कुराहरु भएको तर सकेसम्म आफू ती कुराहरु खुलाएर बेइ**ज्जत गर्न नचाहेको भन्दै उनले आमालाई यस्तो नगर्न आग्रह गरिन ।

आमाको ब्याबहारले आफू सगै बस्न नसकेको उनी बताउछिन । बाबा बिदेश हुदा बिहे पार्टी तिर, क्लब हाउस तिर गएर मातेर बाटोमा लड्ने अनि बोकेर घर ल्याउनु पर्ने गरेको उनले खुलाइन । सबै कुरा आफु खुशी गर्ने भएकाले बाबाले अब बस्न नसक्ने भन्दै अदा*लतमा मु*द्दा दा*यर गरेको उनले बताइन । मिलेर बस्न सक्ने अवस्था अब नरहेको भन्दै उनले दुबैलाई आफ्नो आफ्नो बाटो जान आग्रह गरिन । तर आमाले अझै पनि डि*भोर्स दिन नमानेको उनले बताइन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्