लुट्न आएकाहरू खाना बनाए, चिया खाए अनि …आराम गरेर हिँडे

अषोज १, २०७८ शुक्रबार 115

लुट्न आएकाहरू खाना बनाए, चिया खाए अनि …आराम गरेर हिँडे

घरमा चोर्न पसेका चोरहरुले पहिला हामीलाई भोक लागेको छ भनेर खाना मागे । आरामले खाना खाए । त्यसपछि चियाको माग गरे । जव घरको महिला उनीहरुको लागि चिया बनाउन भान्छामा गइन् परिवारका सदस्यहरुलाई अलग अलग कोठामा ब न्दी बनाएर आरामसंग सुन चाँदी र नगद पैसा चोरे । यस्तो अचम्मको चोरी भारतको हरिद्वारमा भएको हो । उनीहरूलाई नगद र गहना जम्मा गर्नु भन्दा पहिले आराम गरेर चिया खाए, खाना बनाए र आराम गरे।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

उनीहरु दिउँसो ११ बजे धनोरी रोड, बहादराबादको दौलतपुर गाउँमा बस्ने सन्दीप गिरीको घरमा गए। यसपछि सन्दीपसंग उनीहरुले निकै भोक लाग्यो भने । संदीपकी श्रीमतीले उनीहरुका लागि खाना पकाइन्। यस पछि, उनीहरुले चियाको माग गरे।

करिब दुई घण्टा पछि परिवारका सदस्यहरूलाई अलग कोठामा बन्द गरिदिए । परिवारका सदस्यहरूका अनुसार घरमा ९ जना आएका थिए । उनीहरुलाई सन्दीपको श्रीमतीले खाना पकाएर खुवाएकी थिइन् । त्यस पछि उनीहरु मध्य ६ जना घर भित्र बसे भने अरु छतमा गएर वाहिरको वातावरण अनुगमन गर्न थाले । दुई जनाले चौकीदारलाई पक्रेर राखेर राखे।

बिहान ४ बजे उनीहरु जुन वाटो आएका थिए आरामसंग सोही वाटो हुँदै फर्किए । घटनाको क्रममा उनीहरुले मुखसमेत लुकाएनन्। उपद्रवकर्ताको मुख ढाक्नुले स्पष्ट संकेत गर्दछ कि डकैती गर्न आएका गिरोह एक बाहिरी मानिस थिए।

लूटका लागि आएका चोरले परिवारका कुनै सदस्यलाई ह म ला गरेनन्। न त कसैलाई चोट पुर्यायो। त्यस्तै संदीपका एक भाई हरिद्वारमा बस्छन् र अर्को भाई शान्ताशाहमा भाडाको घरमा बस्छन्। घटनाको जानकारी पाएपछि उनका दुवै दाजु पनि घटनास्थलमा पुगेका थिए।दुई दिन अघि सन्देप जग्गा जमिन बेचेर उसको गाउँ जटोलावाट घर आएका थिए। यो अनुमान गरिएको छ कि उनीहरुलाई थाहा छ कि यस समयमा संदीपसँग पैसा छ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ****

प्रतिकृया दिनुहोस्