लाउलाउ खाउखाउ भन्ने उमेरमा बिहे गरेको एक महिना नबित्दै जानकिको अस्माएक नि,धन

साउन २७, २०७८ बुधबार 102

लाउलाउ खाउखाउ भन्ने उमेरमा बिहे गरेको एक महिना नबित्दै जानकिको अस्माएक नि,धन

के भयो यस्तो लाउ लाउ खाऔ खौ उमेर मादैलेख जिल्ला चामुण्डा बिन्दर्सैनी नगरपालिका वडा नं २ स्थित जन्मिनु भएको जानकी राना मगर को अस्माएक निधन भएको हो। उहाँ को केही समय अघि मात्र विवाह बन्धनमा बाँधिएकी हुन । उहाँ को खबर सुन्दा यस्तै अचमम लाग्यो कि त्यस्तो घ,टना कसिको नी जिन्दगीमा नपरोस।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

उहाँ को आत्मा ले शान्ति पाओस् ।साथै उहाँको परिवारलाई धाई रे धारण को लागि ईश्वरले शक्ति प्रधान गरून् ।कति रहर हरू थिए होला हजुरको।तर यो जनमा मा पूरा गर्न सक्नुभएन अरको जन्म लिएर आउनु होला ।उहाँ को आत्माले शान्ति पाओस भन्दै हार्दिक समवेदना परकट गर्दछौ !**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्