नेपाल आर्मीले ४००० जनाको भर्ती खुलायो, ८ कक्षा पास गरेकाले आवेदन दिन सक्ने (सूचना सहित)

भाद्र १८, २०७८ शुक्रबार 90

नेपाल आर्मीले ४००० जनाको भर्ती खुलायो, ८ कक्षा पास गरेकाले आवेदन दिन सक्ने (सूचना सहित)

काठमाडौं । नेपाली सेनाले रिक्त रहेको सैन्य पदमा खुल्ला तथा समावेशी प्रतिस्पर्धाबाट पदपूर्तिका लागि दरखास्त आह्वान गरेको छ । नेपाली सेनाको भर्ना छनौट निर्देशनालयको कार्यरथी विभागले विभिन्न स्थानमा ४ हजार संख्यामा सैन्य पदको दरखास्त आह्वान गरेको हो ।

बहालवाला सैनिक व्यक्ति बाहेक सैन्य पदका उम्मेदवारहरूको हकमा अविवाहित हुनुपर्ने दरखास्त आह्वानमा भनिएको छ । दरखास्त पेस गर्ने अन्तिम मिति असोज १६ गतेसम्म १८ वर्ष पूरा भई २२ वर्ष ननाघेको र बहालवाला फलोवर्सको हकमा २६ वर्ष ननाघेको हुनुपर्ने उल्लेख छ ।नेपाल आर्मीले ४००० जनाको भर्ती खुलायो, ८ कक्षा पास गरेकाले आवेदन दिन सक्ने (सूचना सहित)

प्रतिकृया दिनुहोस्