October 27, 2021

Nepal 1st Online News

हरी उदासी र प्रतिमा तामाङ बारे खुल्यो अहिले सम्म नखुलेको ठुलो रहस्य, अब हरी के गर्लान ? भिडियो सहित

हरी उदासी प्रतिमा तामाङ र सबिता भट्टराईको घरायसि झ,गडा अहिले सबैको चासो बिषय बनेको छ । अहिले प्रतिमा र हरि उदाशी घरभित्र झ,गडा गरेको र हात हा,लाहाल गरेको भिडियो सामग्री बाहि`रिएको छ । प्रतिमाको कोठामा केही नभएको र खाने चामल समेत सकिएको र छोराछोरीलाई नुनसँग खाना खुवाएको र बसिरहेको कोठाभाडा समेत नतिरेको भन्ने आरो`प प्रतिमाले हरि उदाशी माथी लगाएकी छन् ।

हरी उदासी कि अर्की श्रीमती सबिता भट्टराईको यता एउटा छोरा समेत छ।उनलाई श्रीमानले खासै न,राम्रो वि,भेद गर्दै नआएको तर ए,क्कसी मोबाइलमा हेर्दा अनलाइन मिडिया भरी आफ्नो श्री`मानको क,र्तुत थाहा पाउँदा आफू श,क भएको उनी बताउँछिन्। हरि उदाशीले भने आफूले अहिले गरेको ग,ल्ती मह,सुस गर्दै मिलाएर राख्ने पनि बताएका छन्।

हरि उदासीको बिषयलाई लिएर अहिले विभिन्न सामाजिक व्यक्तित्त्व तथा अभियान्ताहरूले अहिले विभिन्न पक्ष तथा विप,क्षमा आफ्नो विचार व्यक्त गरिरहेका छन् । एक चर्चित व्यक्तित्त्व,समाजमा भएका विभिन्न बिसंग`तीको वि,रुद्धमा बोल्दै हिँड्ने पुन्य गौतम र तिलक कार्कीले आफ्नो बिचार राखेका छन । बाँकी भिडियोमा:

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.