डिभोर्स पछि स्मारिकाले पनि विष्णु माझिको चरि जेलैमा यसरी बनाइन टिकटक(हेर्नुस् भिडियो )

भाद्र १४, २०७८ सोमबार 76

डिभोर्स पछि स्मारिकाले पनि विष्णु माझिको चरि जेलैमा यसरी बनाइन टिकटक(हेर्नुस् भिडियो )

चर्चित टिकटक स्टार स्मारिका ढकालको डिर्भोष भएको छ । धेरै दिनदेखि उनको डिभोर्सको चर्चा टिकटकमा व्यापक भएपनि उनका पूर्वपतिले आफुहरुले खुशी साथ अलग भएको जानकारी दिएका छन् । स्मारिकाका श्रीमान विवेक अधिकारीले हिजो टिकटकमै लाइभ आएर आफूहरुको सम्वन्ध अन्त्य भएको बताए पनि अन्त्य हुनुको कारण भने खुलाएनन् ।

आ–आफ्नै हिसाबले करियर अगाडि बढाउने भनेर आफुहरु छुट्टिएको र एक अर्कालाई अहिले पनि सम्मान गर्ने उनले बताए । सेलिब्रिटी भइसकेपछि श्रीमानलाई छोडेको आरोप आएपछि उनले यस्तो आरोप नलगाउन उनले आग्रह गरेका छन् ।

‘नाम र पैसा कमाएपछि श्रीमानलाई छोडिस भन्ने जुन आरोप लगाइएको छ, त्यो बिलकुल गलत हो,’ उनले भने, ‘यस्तो गलत आरोप लगाउन बन्द गरिदिनुहोला विवेकले भने ।झापा बुधबारे निवासी स्मारिका र विवेकबीच केही वर्षअघि ‘प्रेम प्लस मागी’ बिहे भएको थियो ।

नजिकै घर भएका दुवैले एक–अर्कालाई मन पराएपछि परिवारको सहमतिमा परम्परागत तवरले विहे भएको हो । विहे गर्दा स्मारिको उमेर १८ वर्षको मात्र थियो ।म लगायत मेरो परिवारको सपोर्ट नभएको भए उ त्यो ठाउँमा पुग्थेन ।

सम्वन्ध तोडिनुमा सबैका आफ्ना पर्सनल प्रोब्लम हुन्छन् । त्यो सबै भनिरहनुपर्ने जरुरत छैन । सम्वन्ध तोडिएको हो । हामी आफ्नै ढंगले आ–आफ्नो करियर अघि बढाउँ भनेर आपसी समझदारीमा राजीखुशीले छुट्टिएका हौं भन्दै विवकेले खुलस्त पारेका छन् ।

यहि डिभोर्सको कुरा र जथाभावी आफ्नो बारेमा फैलिएका दुस्प्रचारहरुले आफुलाई एकदमै पीडा दिएको र यथार्थ बास्तविकता नजानि र नबुझि कसैले पनि टिकाटिप्पडि नगर्दिनु भन्दै उनिले बिन्ति बिसाए सगै आफू बिरामि भइ दबाइ खादै गरेको कुरा पनि खुलाइन ।उनको मलिन अनुहारमा त्यो देखिन सकिन्थ्यो ।

अहिले भने बिष्णु माझिको भरखरै सार्वजनिक भएको बहुचर्चित गित चरि जेलैमा उपर टिकटकर स्मारिका र उनको जुम्लिया बहिनिले टिकटक बनाएका छन् ।स्मारिकाको डिभोर्स पछि उक्त गितमा टिकटक बनाउनुले कतै उनिलाई पनि यसरी नै बन्देज गराएर राखिएको त थिएन भन्दै विभिन्न टिकाटिप्पणि समेत भएको छ ।उक्त गित कतैनकतेहि उनको जिवनसग पनि मेल खाएको आकलन गर्न सकिन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्