शा,री,रिक सम्बन्ध राख्दा ‘डि,स्टर्ब’ गरेपछि …..३ वर्षकी छोरीको आमाले ह,,त्या गरिन्….!

साउन २६, २०७८ मंगलबार 102

शा,री,रिक सम्बन्ध राख्दा ‘डि,स्टर्ब’ गरेपछि …..३ वर्षकी छोरीको आमाले ह,,त्या गरिन्….!

आमालाई बच्चाको सबैभन्दा नजिकको व्यक्ति मानिन्छ । तर बेलायतकी एक महिलाले आफ्ना प्रेमीसँग शा,री,रिक सम्बनधमा कुनै बाधा नहोस् भनेर आफ्नी ३ वर्षकी छोरीको ह,त्या गरेकी छिन् । ह,त्या आ,रोपमा महिलालाई १५ वर्ष र उनका प्रेमीलाई १४ वर्षको जे,ल स,जाय सुनाइएको छ ।

बेलायतमा गत वर्ष ९ अगस्टका दिन काइली जायदे प्रिस्ट नामकी ३ वर्षकी बालिका मृ,त भेटिएकी थिइन् । उनको छाती र पेटमा चो,ट पाइएको थियो ।बालिकाकी आमाले ९९९ मा फोन गरेर पुलिसलाई यसको जानकारी दिएकी थिइन् । अधिकारीहरुले जाँचको क्रममा बालिकाको ह,,त्या आमाले नै गरेको पाएका थिए ।

अदालतले बालिकाकी आमा र उनका २२ वर्षका प्रेमी क्यालम रेडफर्नलाई दोषी ठहर गरेको छ । डेलिमेलका अनुसार महिलाले आफ्ना प्रेमीसँग शा,री,रिक सम्बन्ध राख्न खोज्दा छोरी बाधा बनेपछि महिलाले उनको ह,,त्या गरेकी थिइन् ।महिलालाई ह,त्या आरोपमा १५ वर्ष र बालबालिकामाथि क्रु,रताको आ,रोपमा ३ वर्ष जे,ल स,जाय सुनाइएको छ । उनका दुवै स,जाय एकसाथ चल्नेछन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्