बलिउड अभिनेता अभिषेक बच्चनको हात भाँ*’चि:’यो

भाद्र १४, २०७८ सोमबार 57

बलिउड अभिनेता अभिषेक बच्चनको हात भाँ*’चि:’यो

बलिउड अभिनेता अभिषेक बच्चनको फिल्मको सेटमा चो:*ट लागेको छ । उनको हात भाँ:*चि*:एको छ । जसका कारण उनको हातमा स:*र्ज*री गर्नु परेको छ । अभिषेक बच्चनले आफ्नो इन्ष्टाग्राममा फोटो शेयर गर्दै चो:*’ट लागेको जानकारी दिएका छन् ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

उनले लेखेका छन्– गत बुधबार चेन्नईमा नयाँ फिल्मको शुटिंगको दौरानमा सेटमा एउटा दु*’”र्घ:’ट’ना भयो । मेरो दाँया हात भाँ’*चि’”एको छ । यसलाई फिक्स गराउनका लागि मलाई स*:र्ज’”री गराउनु परेको छ । यस कारण मुम्बई स्थित आफ्नो घरको एउटा सानो यात्रा गरे ।

स:*’र्ज’*री भइसकेको छ । सबै ठिक ठाक छ । अब फेरी चेन्नई फर्किएर काममा लागि सकेको छु । जस्तो कि मेरो पिता भन्नु हुन्छ कि म*:र्द लाई द*’”र्द हुदैन । ** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

प्रतिकृया दिनुहोस्