छोरा विदेशमा बुहारी प्रेमीसँग कोठामा, सासू-ससुराले दे’खेर बा’हिरबाट चु’कुल ल’गाइदिएप’छि…प्रेमी प्रहरीको फन्दामा

भाद्र १२, २०७८ शनिबार 186

छोरा विदेशमा बुहारी प्रेमीसँग कोठामा, सासू-ससुराले दे’खेर बा’हिरबाट चु’कुल ल’गाइदिएप’छि…प्रेमी प्रहरीको फन्दामा

एजेन्सी- श्रीमान विदेशमा भएकी महिलालाई लुकीलुकी भेट्न जाने उनका प्रेमी प्रहरीको फन्दामा परेका छन् । ती महिलालाई उनकै घरमा भेट्न गएका प्रेमीलाई महिलाका सासुससुराले देखेपछि उनी पक्राउ परेका हुन् । ती युवकलाई आफ्नी बुहारीसँग यसरी नभेट्न सासुससुराले पहिलेदेखि नै चेतावनी दिँदा पनि युवकले नमानेपछि सासुससुराले प्रहरी बोलाएका हुन् ।***याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल डबल क्लिक गर्नुहोस*****,

ती महिलाका श्रीमान विदेशमा छन् । ती महिलाले सासु ससुराले विरोध गर्दा पनि प्रेमीलाई लुकिछिपी भेट्न बोलाउँथिन् । आइतबार पनि ती महिलाले प्रेमीलाई घरमै भेट्न बोलाएकी थिइन् । तर, उनले प्रेमीलाई बोलाएको उनका सासुससुराले थाहा पाए । त्यसपछि प्रेमी बुहारीको कोठाभित्र जानासाथ सासुससुराले बाहिरबाट चुकुल लगाइदिए । ससुराले तत्काल प्रहरीलाई फोन गरेर घटनाको जानकारी दिए ।

बुहारीले भने आफू फस्ने डरले प्रेमीलाई यस्तो ठाउँमा लुकाइन् कि प्रहरीलाई पनि भेट्न हम्मे हम्मे पर्यो । प्रहरीले घरमा आएर कोठाको कुनाकाप्चा सबैतिर खोज्दा पनि प्रेमी फेला नपरेपछि हैरान भए । महिलाले प्रेमीलाई टिनको बाकसमा बन्द गरेर बाहिरबाट ताला लगाएकी थिइन् । अन्ततः शंकाको आधारमा प्रहरीले बाकसको ताला फोडेपछि भने प्रेमी भेटिए । प्रहरीले उनलाई प,क्राउ गरेको छ । घटना भारतको उत्तर प्रदेश उन्नावको हो ।***याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल डबल क्लिक गर्नुहोस*****,

प्रतिकृया दिनुहोस्