बिष्णु माझी सार्वजनिक नभए म अनसन बस्छु भन्दै नरनाथको आ,क्रोश हुँदै खुलाए बिष्णुको यस्तो रहस्य – भिडियो सहित

भाद्र ११, २०७८ शुक्रबार 100

बिष्णु माझी सार्वजनिक नभए म अनसन बस्छु भन्दै नरनाथको आ,क्रोश हुँदै खुलाए बिष्णुको यस्तो रहस्य – भिडियो सहित

विष्णु माझीले गाएको पछिल्लो गीत चरी जेलैमाले मुलुकभर चर्चा कमाएको छ। ‘युट्युबमा धेरैले हेरेका छन्, बालबालिकादेखि युवा र वृद्धवृद्धासम्मले मन पराएका छन्’ विष्णु काठमाडौंको कुन ठाउँमा बसेकी छिन भन्नेसम्म जानकारी आज सम्म कसैलाई छैन । विष्णुको दैनिकी कसरी बितेको छ, माइतीघरमा कसैलाई थाहा छैन ? ।**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

केही वर्षअघि छोरी भेट्न आमा धर्मकुमारी काठमाडौं पुगेकी थिइन् । सुन्दरमणिले नै गायन क्षेत्रमा प्रवेश गराएको धर्मकुमारीले सुनाइन्। बिष्णु मझीको बुवा छोरी भेट्न नपाएर साह्रै नै दु,खी छन । यता बिष्णु मझिको शुभचिन्तक नरनाथ गौतम आ,क्रोशित हुँदै भन्छन दिदी सार्वजनिक नभए सम्म म भात नै खान्न,हेरौ बाकी भिडियो**थप भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

प्रतिकृया दिनुहोस्